videogalerie.

NEJNOVĚJŠÍ PROJEKT


SESTŘIH Z KONCERTU JONA WATE - BYSTŘICE U BENEŠOVA


Jon Wate a jeho kapela dne 1. 12. 2018 vyrazili do Bystřice u Berouna, kde na tamním předvánočním koncertu zahráli a zazpívali skladby ze svého repertoáru. 

Spolupráci s Forra Foto bych doporučil hlavně díky kamarádskému a férovému přístupu k projektům. 

To je pro mě jednou z hlavních hodnot, když něco tvořím. Kvalita odevzdané práce je u kluků už samozřejmostí. Vždy si vážím upřímných názorů, kritických o to více, pokud jsou konstruktivní. 

Jako samozřejmost při své práci považuji i to, že můžu být upřímný ke všem, se kterými spolupracuji a můj názor pro ně má také váhu a dokáží ho přijmout s pokorou. Tuhle zkušenost mám právě s FF production. 

Můžu jenom doporučit.

Jon Wate

DALŠÍ PROJEKTY


REKLAMNÍ SPOT - PŘÍPRAVNÉ VÍKENDY

                                                                            Reklamní spot, který se skládá ze sestřihu, náborového dne, kde se rodiče a jejich ratolesti mohli dozvědět jak, přípravné víkendy fungují a rovnou i své dítko přihlásit. V druhé polovině reklamního spotu, hlavní protagonisté představují přípravné víkendy. Video je cíleno jako reklamní spot pro platformu facebook, právě kvůli tomu má svůj charakteristický vizuální dojem. Cílem bylo aby video diváka zaujalo během velmi krátké doby sledování. 

S kluky s FF production se mi pracovalo velice skvěle. Jejich profesionalitu dokazuje dochvilnost snahu o co nejlepší výsledek příjemné vystupování, včasné dodání všeho smluveného a spoustu dalších drobností.

Na domluvený čas přišli s profi technikou a výsledek byl famózní - krásné video, které ve všem vystihlo naši firmu.

Všem doporučuji!

Jiří Dejl, Přípravné víkendy