‎ 

‎ 

‎ 

Svatební video / Svatební film

Vyprávíme svatební příběhy s důrazem na detail a emoce, tak aby se mohl okamžik stát věčným.


Věříme, že svatební video není jenom videem. Může nám prozradit mnohem více, může nám dát mnohem více. 

Nemusí být pouze videem. Může být klíčem k emocím, k lásce, k něčemu většímu než jsme mi sami, než co slova dokáží popsat, než co dokážeme vysvětlit. Pomocí svatebních filmů se nám to daří. Proto je tak rádi tvoříme. To je ten důvod proč si nás klienti vybrali.

Je to ten pocit, který mají při sledování našich svatebních filmů, pocit který měli, když řekli své ano. Pocit, který měli když se rozhodli, že stráví zbytek svého života s osobou kterou milují. Díky svatebním filmům, které tvoříme, mohou tyto okamžiky prožít znovu.

Od pozvánky po album.

Zařízení vysněného dne D není jednoduché, a tak zde pro Vás máme celý servis služeb.

Jelikož zařízení Vašeho vysněného dne D není zrovna jednoduché, připravili jsem pro Vás servis služeb, které Vám pomohou s dosáhnutím jeho dokonalosti. 

Svatební Oznámení

Pozvánky

Obálky

Výběr známek

Rozeslání

Vzpomínky

Fotografie

Video / Film

Fotokoutek

Alba 

Zábava

Ozvučení, osvětlení

Zajištění DJ-e


Vždy se snažíme vyjít vstříc našim klientům, takže pokud u nás nenajdete, to co hledáte stačí napsat a službu speciálně pro Vás upravíme nebo přidáme.  

Naše zkušenosti, Vaše očekávání.

Vyprávíme svatební příběhy s důrazem na detail a emoce tak, aby se mohl okamžik stát věčným.

Rozhodli jsme se využít našich zkušeností a profesionální techniky, které jsme získali prací v komerčním sektoru (viz. PORTFOLIO), pro zachycení těch nejkrásnějších okamžiků Vašeho života.

Soukromí našich klientů je pro nás na prvním místě. Někteří z našich si kvůli jejich postavení velice váží svého soukromí, a tak je ponecháváme v anonymitě.

Ale nebojte se, naše služby mají několik cenových kategorií, což je dělá dostupné pro každého.

Ukázky svatebních fotografií, videí a filmů.

Dnes již nedílná součást každé svatby. Zde se stává okamžik věčným.

Svatební fotografie zachycují jedinečné okamžiky života. Je to více než jen reportáž. Je to umění, hledání krásy a otevřenosti k emocím druhých. Nejde jen o vyfocení dvou lidí. Chceme do fotografie dostat něco víc, zachytit to, co nikdo nedokáže s pomocí slov popsat.

Právě takto vnímáme svatební fotografii. Ne jako reportáž, ale jako svědectví o lásce dvou lidí. Ne jako fotografii, ale jako zachycení emocí a lásky.

Svatební film nebo video považujeme za velice intimní záležitost, která patří pouze svatebčanům a těm, komu jej chtějí ukázat.

Abychom zajistili co možná největší soukromí a intimitu našich klientů, nezveřejňujeme na našich webových stránkách žádné ze svatebních filmů ani videí.

Pár z našich klientů souhlasilo, že Vám jejich svatební filmy a videa můžeme ukázat na osobní schůzce.

Na naši tvorbu, spolupráce a klienty se můžete podívat ve Videogalerii nebo Portfoliu.

‎ 

Reference.

Plnit Vaše přání nám dělá radost. Přečtěte si, co o nás říkají klienti. (Někteří si přáli zůstat v anonymitě.)


My určitě doporučujeme, máme díky FF production nádherné vzpomínky, na které rádi vzpomínáme.

Iveta & Miro

Díky FF production můžeme za pár let ukázat našim dětem, jak krásnou svatbu jsme měli. Celý náš příběh a emoce zachytili užasným způsobem. S manželem se při sledování svatebního filmu vždy dojmeme, jako kdybychom se měli znovu brát.

Adéla & Jakub


Orientační ceník.

Každému klientovy služby naceňujeme individuálně dle jeho požadavků, tak abychom zajistili co největší spokojenost. Všechny ceny jsou pouze orientační.


Focení - přípravy

Fotograf Vám bude k dispozici během svatebních příprav v den D 

a zaznamená pro Vás všechny krásné a důležité okamžiky.

od 3 499 Kč

Focení - obřad

Fotograf Vám bude k dispozici během obřadu a zaznamená pro Vás všechny krásné a důležité okamžiky. V této službě je také focení romantických fotek.

od 2 999 Kč

Focení - odpolední zábava

Fotograf Vám bude k dispozici během odpolední zábavy a zaznamená pro Vás všechny krásné a důležité okamžiky.

od 4 599 Kč

Natáčení - přípravy

Kameraman Vám bude k dispozici během svatebních příprav v den D a zaznamená pro Vás všechny krásné a důležité chvilky. V této službě je také zahrnuto sestříhání do svatebního videa.

od 4 599 Kč

Natáčení - obřad

Kameraman Vám bude k dispozici během obřadu a zaznamená pro Vás všechny krásné a důležité chvilky. V této službě je také zahrnuto sestříhání do svatebního videa.

od 3 999 Kč

Natáčení - odpolední zábava

Kameraman Vám bude k dispozici během odpolední zábavy a zaznamená pro Vás všechny krásné a důležité chvilky. V této službě je také zahrnuto sestříhání do svatebního videa.

od 4 999 Kč

Svatební film

Převyprávíme Váš příběh od samého začátku do současnosti. Abychom dosáhli prémiové kvality a dokonalosti, dodržujeme hollywoodská filmová pravidla. Samotnou tvorbu má na starosti filmový štáb, který natáčí televizní reklamy nebo filmy.

Více o této službě naleznete nahoře na této stránce (Svatební video / Svatební film) nebo Vám o ní více řekneme na osobní schůzce.

individuální

Fotokoutek

Fotokoutek je krásným zpestřením na každé svatební hostině. O nic se nebudete muset starat, stačí usměv na tváři.

individuální

Zajištění hudební a osvětlovací aparatury

Zajištění profesionální zvukové a světelné aparatury, aby Vaše hostina dostala ten správný šmrnc. Každou svatbu řešíme individuálně a dle požadavků klienta.

individuální

DJ

Náš Dj Vám pomůže rozproudit odpolední zábavu, nebo vytvořit romantickou atmosféru. Po celou dobu bude vše ovládat a pouštět hudbu na přání.

individuální

Vytvoření foto-alba/fotoknihy

Vytvoříme Vám překrásnou fotoknihu, či foto-album přesně na míru, dle Vašich požadavků a přání.

individuální

Tisk fotografií

Zvěčníme Vaši svatbu na různé formáty. Zajistíme vše potřebné. Úpravu do všech formátu a následný tisk, a to v jedné z nejvyšších kvalit v ČR. Podporujeme všechny formáty od 10x15 cm až po obří fotoplátna a obrazy o velikostech i více než 2x1 m.

individuální

Svatební oznámení

Zprostředkujeme Vám část nebo celou tvorbu a rozeslaní pozvánek.

individuální

Doprava mimo Prahu, po Středočeským kraji 10 Kč/km. Mimo středočeský kraj 20 Kč/km

Nejsme plátci DPH. Všechny ceny jsou pouze orientační. Konečnou cenu si vyhrazujeme stanovit, dle dané poptávky.


‎ 

Domluvte si s námi schůzku a zjistěte více.

Prosíme o vyplnění formuláře. Po vyplnění se Vám ozveme s nabídkou, kterou následně společně projednáme a vylepšíme.* Vše je samozřejmě nezávazné a naprosto soukromé.

* Vzhledem k aktuální situaci a zachování bezpečí našich klientů se většina schůzek koná prostřednictvím videokonference.