social media marketing.

Správa sociálních sítí 

Máte úspěšnou firmu, ale sociální sítě zanedbáváte, protože na ně nezbývá čas? Nechte si pomoct a nechte to na nás. Ať už nám dáte na starost jakoukoliv sociální síť, rádi se o ní postaráme.

Správa reklam na sociálních sítích 

Reklamy jsou nedílnou součástí sociálních sítí. Častokrát bohužel správci sítí nevědí, jaké reklamy na uživatele opravdu zapůsobí. To my naštěstí ano! Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat.

Správa reklam na Google ads, seznamu apod. 

Je pro Vás důležité, aby člověk přes surfování na internetu narazil na Vaši firmu či společnost? V tom případě se Vám můžou hodit naše služby. Rádi Vám pomůžeme v rámci reklam při vyhledávání v internetových prohlížečích. Chcete vědě víc? Obraťte se na nás.

Copywriting 

Copywriting je jeden z nejdůležitějších faktorů v propagaci příspěvku či reklamy. Potřebujete zpropagovat některou Vaší službu, ale nevíte jak na to? Nechte si od nás pomoct a přiučte se něčemu novému.

Email marketing 

Email marketing není nic jednoduchého. Nejde jen o posílání emailů, ale hlavně o důvěru mezi Vámi a zákazníkem. Proto Vám nabízíme naše služby. Snažíme se budovat dobré jméno firmy a kladné vztahy mezi firmou a nakupujícím. Věřte nám!