produkce.

Pokud máte zájem o některou z těchto služeb, klikněte na ikonu služby.

Televizní reklama 

Ať už máte produkt či ideu, kterou chcete předat ostatním, televizní reklama může být tou pravou volbou, jak se zviditelnit. Svěřte ji do našich rukou. Můžete nám předložit svůj nápad nebo to nechat čistě na nás. Na spolupráci s Vámi se těšíme!

Internetová reklama

Nejjednodušší volbou, jak se zviditelnit je stoprocentně internetová reklama. Ne vždy je ale účinná v pozitivním slova smyslu. Co takhle to nechat na nás? My vám reklamu vymyslíme i natočíme. Pojďte do toho s námi! 

Propagační videa objektu 

(realitní kanceláře / jednotlivci) 

Potřebujete zviditelnit byty či firmy, jenž vlastníte? Natočíme Vaši realitní kancelář či samotné stavby, které nabízíte. S videem od nás půjdou Vaše nemovitosti na dračku!

Svatební video

Blíží se váš důležitý den, ale stále nemáte nikoho, kdo by zachytil vaše vzpomínky a krásné momenty ze svatby? Nebojte se nás oslovit. Není problém za vámi dojet kamkoliv a pokud byste měli zájem i o svatební fotografie, není problém se dohodnout!

Sestřih z akce / Záznam

Pořádáte akci a potřebujete, aby ji někdo natočil? Naši kreativní kameramani Vám ji zdokumentují a podtrhnou významné momenty vašeho večírku, plesu, koncertu či jiné kulturní a společenské akce.