RE/MAX je mezinárodní společnost operující na poli realit, která stojí na systému franchisingu. Název je zkratkou slov real estates maximums.

Ve spolupráci s TVS.

Diners Club International je americká finanční organizace sídlící v New Yorku Je nejstarším provozovatelem systému mezinárodních platebních karet. 

Ve spolupráci s TVS.

Moravská Třebová je město ležící v Pardubickém kraji, v okrese Svitavy, na západní Moravě. Žije zde přibližně 10 tisíc obyvatel.  


Od roku 2011 RADOST DĚTEM pomohla tisícům těžce nemocných dětí a dětem z dětských domovů. Plní jim sny, pomáhá financovat jejich léčbu a usnadňuje jim těžké životní situace.

Czech Blog Awards je anketa, která uděluje ocenění pro českou internetovou komunitu na sociálních sítí. Roku 2018 došlo k přejmenování na Czech Social Awards.

Ve spolupráci s TVS.

Pořádají klasické taneční pro mládež ve věku 15 - 18 let, dále kurzy pro vysokoškoláky i jejich přátele a taneční pro dospělé v prestižních sálech v centru Prahy.


Agentura TAPAZA je pořadatelem populárních letních táborů v Kunčicích pod Ondřejníkem. Na jejich tábory  jezdí každé léto více než 6 000 dětí.

Prahou, hlavním městem Česka a nabízí řadu historických památek.

Ve spolupráci s PANSKÁ

Miss léta vznikla v roce 2013 jako roadshow firem "Summer adventures". A roku 2018 se změnila na MISS ČESKÉ REPUBLIKY.

Ve spolupráci s TVS.  


Pakology je experimentální kytarová skupina, kterou na svět přivedl Pablo Garcia (ES) a Kostas Tolikas (GR) v Praze v polovině roku 2018.

Jon Wate je zpěvák, hudební skladatel a producent. Je autorem všech svých skladeb. V současné době koncertuje v doprovodu své kapely. 

Zoe Hayter je mladá Anglicko-Česká folk-rock zpěvačka, textařka a pouliční muzikantka. Již jako velmi mladá začala svou kariéru na ulicích Francie.


Digifoto.cz pronajímá fotoateliéry v Praze na metru I. P. Pavlova, Pankráci a Chodově. Ateliéry jsou určené pro fotografii, video-produkci a živé online vysílání po internetu. 

TALENT COMPANY je umělecky zaměřená vzdělávací společnost v oblastech divadelního, filmového a muzikálového herectví, zpěvu, tance, moderování, režie, práce s kamerou a výtvarného umění.

Kurzyzive.cz vytváří online kurzy zaměřené na profesionální fotografii, které lidé mohou sledovat živě nebo si je následně kdykoliv stáhnout.

Ve spolupráci s TVS.


Projekt DIGITÁLNÍ ZLATO, který zaštiťuje spol. Steiner Media s. r. o. se zabývá kurzy o obchodování na kryptoburze.

Ve  spolupráci s TVS.

Taneční skupinu "ELASTIK" navštěvuje více jak 90 členů od 4 do 15ti let.

Projekt PŘÍPRAVNÉ VÍKENDY připravuje žáky 9. tříd k přijímacím zkouškám metodou "studenti učí studenty", která se nám velmi osvědčila. Během pěti let připravili více než 250 studentů. Přes 94% jejich studentů uspělo.


Projekt Teoriepenez.cz, který se svými hosty spoluvytváří, je protiváhou hýřivosti a nezodpovědnosti v době přebytku a pokušení.

Ve spolupráci s TVS. 

 KFP je vzdělávací společnost zaměřená na oblast komplexního finančního plánování, poradenství na bázi cross sellingu, osobních financí a finanční gramotnosti.

Ve spolupráci s TVS.  

Díky TVS si můžete pro své diváky a zákazníky připravit interaktivní pořad vysílaný v přímém přenosu, po internetu, s možností ovlivnění vysílání diváky.


Podnikání, obchodní dovednosti, online marketing, funnely, školení, účast na konferencích. David Kolář, influencer v oboru sales a social media marektingu.

Ve spolupráci s TVS.

V realitách od roku 2000, vyhledávaný odborník, certifikovaný makléř, zakladatel institutu CHYTRÝ MAKLÉŘ.

Ve spolupráci s TVS

CHYTRÝ MAKLÉŘ vzdělává realitní makléře. Vytváří živé kurzy i videokurzy, pořádajíe konference a provozují první online televizi pro realitní makléře.

Ve spolupráci s TVS.


Činnost PS HÁČKO je zaměřená především na tvorbu choreografií pro skupiny, se kterými veřejně vystupuje a účastní se soutěži po celé ČR. 

Renata Angelo je motivační spíkr, kouč a spoluautorka světového bestselleru "Pushing To The Front" a dále knihy "Nový Začátek", kterou napsala společně s Brianem Tracym.

Ve spolupráci s TVS.  

Svobodní je česká klasicko-liberální a libertarianská politická strana založená v roce 2009 Petrem Machem, který jí předsedal do listopadu 2017.

Ve spolupráci s TVS.  


MĚSTSKÉ LESY DAČICE - HROZBA KŮROVCE

Video pro MĚSTSKÉ LESY DAČICE s.r.o., které shrnuje škody, jenž v lesích napáchal kůrovec.

Video má za úkol informovat o způsobených škodách.