fotografie.

Ateliérové: Portrétní 

Portréty, těhotenské fotky, fotky miminek a další. To vše vám můžeme nabídnout v našem fotoateliéru. Nebojte se nám ozvat a domluvit si termín focení. Vyjdeme Vám co nejvíce vstříc.  

Exteriérové: Portrétní 

Ať už je venku slunečno či právě sněží, exteriérové fotografie dokážeme přispůzobit každému počasí. Chcete rodinné či partnerské fotky? Nebo jen Vaše vlastní na památku? Neváhejte a ozvěte se nám! 

Produktová fotografie

Potřebujete zviditelnit některý z vašich produktů, otisknout ho v časopise nebo zveřejnit na internetu? Právě pro vás nabízíme produktovou fotografii. Sdělte nám, o který produkt se jedná a zbytek už nechte na nás! 

Kreativní fotodokumentace prostorů - Realitní kanceláře, firmy

Máte prostory či kanceláře k prodeji, ale nemáte jejich fotografie? Potřebujete váš byt zdokumentovat tak, aby se o něj lidé rvali? Jsme Vám k službám. Nafotíme vaše nemovitosti tak, aby o ně byl ještě větší zájem než doposud.

Svatební fotografie

Chcete Váš svatební den zdokumentovat, ale nevíte od koho? Rádi Vám prokážeme naše služby. Ať už chcete zachytit spíše momentky ze svatby, nebo strojené fotografie, ani jedno pro nás není problém. Svěřte Vaše svatební album do našich rukou a nebudete litovat.

Fotokoutek

Fotokoutek je oblíbenou atrakcí ať už svateb, plesů nebo firemních večírků. Není problém Vám jeden takový obstarat i na Vaší akci. Stačí říct, jaké barvy či vzory máme přichystat a my vše obstaráme za Vás.

Focení maturitních plesů

Nádherné líčení, účesy a pestrobarevné šaty. To vše je potřeba na maturitních plesech zachytit! Pokud Váš ples svěříte do našich rukou, rádi Vám zdokumentujeme i samotné přípravy plesu. Samozřejmě nebudou chybět ani individuální fotografie maturantů či skupinové fotky.